Y E S

Yükleniyor...

Genel

Pandemi sürecinde eğitim sektöründe iş yapan kurum ve şahışlar online eğitim sistemlerini deneme durumunda kaldı. Bu süreçte kimi firmalar ve şahışlar instagram, youtube, Skype, zoom gibi platformları kullanarak eğitim verdikleri öğrencilere ders verme olanakları sağladılar.

Her platformun kendine has iyi yanları olduğu gibi eleştiri getirilen yanları da oldu.

Örneğin;

 • Yayınların herkese açık olması,
 • Kayıt alınamaması
 • Alınan kayıtların tekrar izlenememesi
 • Yüklenen videoların herkese açık olması
 • Kendi alan adı yada kurumun web sitesi disında farklı platformlar kullanılarak yapılması
 • What App grupları kurularak öğrencilere link gönderilmesi vs..

gibi eğitime engel teşkil etmeyen ama kurumsallıktan uzak ciddiyetten uzak bir yapı içersinde bulunan bir durum oluştu.

Yes burda devreye girerek eğitmenlerin ve kurumların tüm ihtiyaçlarını kurumsal ekonomik çözüm odaklı bir sistem kurup yönetmesini sağladı.

Çok kısa süre içersinde tüm eğitim kurumlarını verdiği eğitimlerle birlikte sisteme hızlı bir şekilde adepte etti. Bu süre 1-2 gün içersinde tüm altyapının oluşturulması ve eğitimin verilmesi ile ilgiliydi.

Yes firmaların veya eğitimcilerin kurumsal olarak bu işlemleri yapmasına olanak tanıyor.

 1. Kurumun yada eğitmenin adına alınan bir alan adı ile işlem başlıyor.

Örnek olarak www.sizinalanadınız.com gibi artık bu saatten sonra tüm işlemler bu platform üzerinden gerçekleştiriliyor.

 1. Öğrenciler veya kurumunuzdaki eğitmenler  bu belirlediğiniz alan adı üzerinden sisteme bağlanıyor.
 2. Her kullanıcıya belirlenmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak eğitmenler verecekleri dersleri sistem üzerinden açarak derslerini oluşturabilirler. Bu dersleri açtıkları bölüme o dersle ilgili dokümanları paylaşabilirler.
 3. Dersleri, canlı olarak işledikten sonra, o dersin içerisinde bulunana tekrar izle bölümüne bu desler otomatik olarak kaydedilerek daha sonra tekrar izlenebilir.
 4. Öğrenci bölümünde ise işler daha basittir. Öğrenciler kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile sisteme giriş yaptıktan sonra o an yaklaşan etkinlikler ya da mecvut takvim üzerinden sisteme giriş yaparak dersi canlı olarak izlerler. Sonrasında dersi kaçıran öğrenciler bu dersleri tekrardan seyredebilir. Eğitimcilerin paylaştıkları ders notlarını indirebilir yada görüntüleyebilir.

Sistem tüm ihtiyaçlarınıızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Farklı sınıflardaki öğrenciler birbirlerinin derslerini göremez o derse bağlanamaz bu getirilen kısıtlamalarla binlerce öğrenci ve eğitmen tek bir platform üzerinden karışıklık çıkmadan çalışabilir.

Hemen site üzerinden yada telefonla ekibimize ulaşın. İlk olarak alan adınızı ve öğrenci sayıınızı belirleyin. Fiyat çalışmasını yapın yıllık yada aylık planlardan  birini seçin. Öğrenci listesini istenildiği formatta bir excel dosyası olarak gönderin, kaç tane sanal sınıfınızın olacağını belirleyin bu linkte bulunan dosyayı indirin doldurun bize yollayın.

Sözleşme dosyasını imzalayın 2 gün içinde tüm sistemi hazır halde size teslim edelim ve derslerinize başlayın.

Kullanıcı Destek

Kullanıcı adı ve şifreniz sizlere sms yolu ile kurumunuz tarafından bildirilecektir. Eğer kullanıcı adı veya şifrenize ulaşamıyorsanız, kurumunuzdan tekrardan isteyebilirsiniz.

Canlı dersleriniz yaklaşan etkinliklerde ve takvim uygulamasında görüntülenmektedir. Üzerine tıklayıp “etkinliğe git” butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Evet canlı derslere katılabilmeniz için cep telefonunuzda zoom uygulamasının yüklü olması yeterlidir.

Evet ilgili dersin altında bulunan bölüme yüklenmiş olan ders notlarına cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz.

Videolar sisteme tarih sırasıyla yüklenir ve dönem sonuna kadar muhafaza edilir. Yani dilediğiniz zaman dilediğiniz videoya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ders videoları ders tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından yapılmış olan ders kategorisine göre ayrılıp sitede bulunan “Tekrar izle videoları” altında görüntülenebilir.

Kurum Destek

Site üzerinden yada telefonla ekibimize ulaşın.

-İlk olarak alan adınızı ve öğrenci sayıınızı belirleyin.

-Ödeme Şartları için Yıllık yada aylık planlardan  birini seçin.

-Öğrenci listesini istenildiği formatta bir excel dosyası olarak gönderin,

-Sanal sınıf sayınızı belirleyip

-Sözleşme dosyayı indirip doldurup imzalayın ve bize yollayın.

2 gün içerisinde tüm hazırlıklar tamamlanır ve sisteminiz kullanıma hazır halde sizlere teslim edilir.

Sizlere verilmiş olan yönetici panelinden kolaylıkla istediğiniz öğrenciyi kayıt eder istediğiniz derse atayabilirsiniz.

Evet “Yönetici panelinden” kaydı silinen öğrenciyi kolaylıkla silebilirsiniz.

Ders videolarınız sadece üyeler tarafından görüntülenebilir. Bu videoların kullanım hakları kurumlara aittir. Kimse ile paylaşılamaz.

Ders sırasında eğitmenin izni doğrultusunda öğrenciler soru sorabilir veya sorulan sorulara cevap verebilirler.

Ücretlendirme

Sizin özel okulunuzun ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bu online eğitim yazılımımız, öğrencilerinizin ve öğretmenlerinizin daha etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlar ve aynı zamanda sizin yönetim sürecinizi de kolaylaştırır. Lütfen bizimle iletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Yardım lazım mı? Bize yazın