Y E S

Yükleniyor...

"Öğrenmenin sınırı olmadığını keşfedin."

Biz Kimiz?
Hikayemiz Ne?

YES, eğitim sektöründeki yenilikler ve gelişmelerle birlikte kendimizi sürekli olarak güncelleyen bir yazılım şirketiyiz. Misyonumuz, öğrencilerin ve öğretmenlerin öğrenme süreçlerini kolaylaştırmak ve geliştirmek için teknolojik çözümler sunmaktır.

Yenilikçi yaklaşımımız, eğitimdeki en son gelişmeleri takip ederek, öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını anlamaya ve buna uygun çözümler geliştirmeye odaklanır. Özellikle yapay zeka teknolojileri ile ilgili çalışmalarımız, öğrencilerin öğrenme süreçlerini daha verimli ve keyifli hale getirirken, öğretmenlere de işlerini kolaylaştırmaları için yardımcı olmaktadır.

Sunduğumuz yazılımlar, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin eğitim süreçlerinde ihtiyaç duyacakları her türlü özellikle donatılmıştır. Yapay zeka destekli öğrenme yöntemleri, interaktif öğrenme materyalleri ve dijital ödevlerimizle, öğrencilerin öğrenme sürecindeki başarıları arttırılmaktadır. Ayrıca öğretmenlerimiz, ders planlama, sınav hazırlama ve öğrenci takibi gibi işlemler için tasarlanmış araçlarımız ile zaman ve emek tasarrufu yapabilmektedirler.

YES, eğitim alanındaki yenilikçi ve özgün çözümlerimizle öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim süreçlerini daha verimli ve başarılı hale getirmeye devam edeceğiz.”

Adres

Merkez Ofis Adres
ESENTEPE MAH. SEYRAN CAD. NO: 1 İÇ KAPI NO: 14
ÇORLU/ TEKİRDAĞ

İstanbul Ofis Adres
YEŞİLYAYLI SOK. LİMAN APART. KAT 2
YEŞİLKÖY/ İSTANBUL

İletişim

Tel1: (+90) 532 387 08 31
Tel2: (+90) 551 905 01 61
Email: destek@yeniegitimsistemi.net

Banka
Hesap Numaralarımız

Şirket Unvanı

YES DONANIM YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Banka

YAPI KREDİ

İban No

TR 0600 0670 1000 0000 3080 8742

Yardım lazım mı? Bize yazın