Y E S

Yükleniyor...

YES ile
ONLİNE EĞİTİM'e
başlayın

YES ile

Neden Online Eğitim?

Pandemi Sürecinde yüzyüze eğitimin sağlanamadığı veya kısmen sağlandığı günümüzde
öğrencilerimizin derslerinden geri kalmamaları ve kaçırılan derslerin tekrardan izlenilmesini
sağlayan eğitim sistemidir.

Broşür İndir
Neden Online Eğitim? Neden Online Eğitim? Neden Online Eğitim? Neden Online Eğitim?

Başka Neler Var?

Ekstra Özellikler

Bire Bir Özel Ders

1-500 Kişiyle İster interaktif ister Webinar özellikli Ders

Online Sınav Modülü

Çalıştay Yapabilme

Rehberlik Hizmetleri

Bize bu sistemi kurmaları, anlaştıktan sonra 1 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşti. Tabi hepimiz acemi olduğumuz için asıl önemli olan sistemin kısa sürede kurulması olduğu kadar bu süreçte bize vermiş oldukları teknik destekti. Saat gözetmeksizin bizim personelimiz gibi bu süreçte eksiksiz ve kaliteli bir hizmeti, öğrencilerimize sunmamızı sağladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Ümraniye Murat Eğitim Kurumları/Cengiz Yüceer

Fiyat mükemmel, Zamanlama mükemmel, destek sınırsız, onu da eklersek şu kadar olur bunu da eklersek bu kadar olur diye anlamadığımız konularda bize yanlış yol gösteren firmalardan uzak durun gelip 1 günde tüm öğretmenlerimize eğitim verdiler 2. Günde kurulumu bitirip teslim ettiler. Öğrenciler için videolar hazırlayıp nasıl sisteme girileceğini tanıttılar. Problem yaşayan öğretmen ve öğrencilerimize anında ulaşıp teknik destek verdiler.

Aksaray Murat Eğitim Kurumları / Ferhat Gültekin

Bizim için önemli olan çocuklarımızın eğitime ara vermeden devam etmelerini sağlamaktı. Bunun için seçtiğimiz arkadaşlar (halen de kendileriyle çalışmaktayız yeni sezonumuz için) bizlere tam kursumuzu kapatalım dediğimiz dönemde kurtarıcı gibi yetiştiler ve eğitimin tabiki yüz yüze kadar olmasa da aksatılmadan interaktif bir şekilde devam edebileceğini gösterdiler. Kayıt iptallerinin önüne geçtiler ve en önemlisi yapmış olduğumuz dersleri kaçıran öğrenciler veya katılamayan öğrenciler yapılan derslerin tekrar izle videolarından takip edebildiler.

Beşiktaş Murat Eğitim Kurumları

Online Eğitim , Sanal Sınıf , Online deneme sınavı gibi özellikleri olan bu sisteme kısa bir sürede entegre olduk. Bu süreçte teknik olarak eksiksiz bir hizmet aldık. Online eğitimin artık kaçınılmaz olduğu pandemi döneminde başladığımız bu sistemi ilerki dönemlerde de kullanmayı düşünüyoruz. Bu süreci problemsiz atlatmak isteyen her kuruma tavsiye ederim.

Kartal Murat Eğitim Kurumları
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

İletişim

Bizimle iletişime geçin

Yeşilköy Mah. Yeşil Yalı Sok. Liman Apt. No:6 Daire:2

Yeşilköy – Bakırköy – İstanbul

info@yeniegitimsistemi.net

Şükru UZUN: 0532 387 08 31

Bora YAZIR: 0551 905 01 61

Yardım lazım mı? Bize yazın