Y E S

Yükleniyor...

İşlem Rehberi

 

Hizmetin Seçilmesi (Sepete Ekleme)

 

www.yeniegitimsistemi.net’te istediğiniz ürüne ulaştıktan sonra, satın alma işlemini ilgili adımları uygulayarak takip edebilirsiniz. Alacağınız hizmeti seçtiğinize emin olduktan sonra, ödeme kısmına geçiş yapabilirsiniz.

 

Ödeme Bilgilerinin Girilmesi (Satın Alma)

 

Satın alacağınız hizmetin ödemesini yapmak için, ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Sipariş gönderimi esnasında faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi giriniz. Ardından kredi kartı/banka kartı bilgilerini giriniz. Taksitlendirme yapmak istiyorsanız, bankanızın sunduğu taksit imkanlarını da bu aşamada değerlendirebilirsiniz. Ödemenizi Havale/EFT olarak yapmak istiyorsanız, gerekli adımları da bu aşamada takip etmeniz gerekmektedir. Satın alma işleminin ardından size işlemin onaylandığına dair bir e-posta gönderilecektir. Bu e-postayı saklayınız. Sürecin her aşamasında bilgilendirilmeye devam edeceksiniz.

 

Teslimat Bilgileri

 

Ödemeniz onaylandıktan sonra size kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz e-posta yoluyla gönderilecektir.

 

Sözleşmelerin Saklanması

 

Satın aldığınız hizmete ilişkin olarak satıcı ve alıcı arasında online olarak kurulan Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte size iletilecektir. Bu belgeler, YES tarafından da saklanacaktır.

 

Gizlilik Kuralları

 

Gizlilik Politikamız, www.yeniegitimsistemi.net ana sayfasının en altında bulunan sekmededir. İncelemeyi unutmayınız.

 

İade ve İptal Koşulları

 

  1. http://www.yeniegitimsistemi.net internet adresi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

  1. YES Eğitim & Akademi üzerinden hizmet alan kullanıcılar, satın aldıkları eğitim programının satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” ve 27.11.2014 tarih 29188 sayılı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” hükümleri ile, yürürlükteki diğer yasalara tabiidir.

 

  1. Satın alınan her bir eğitim programı, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla alıcıya teslim edilir. Bu süre içinde eğitim programı teslim edilmezse, Alıcının sözleşmeyi iptal etme hakkı bulunmaktadır.

 

  1. Alıcı, satın aldığı eğitim programının bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının eğitim programını teslim etme zorunluluğu ortadan kalkar.

 

  1. Eğitim programı teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilir ve satılan program bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcıya ödenmezse, satıcının sözleşmeyi sona erdirme hakkı ortaya çıkar.

 

  1. Satıcının ön göremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve eğitim programı süresinde teslim edilemezse bu durum alıcıya bildirilir. Alıcı, siparişi iptal etme veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep etme hakkına sahiptir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde bu ücret kendisine nakit olarak ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartıyla yapmışsa ve siparişini iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir. Ancak bankanın, alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde bu bedeli aktarması olasıdır.

 

  1. YES Eğitim & Akademi (www.yeniegitimsistemi.net) eğitim sitesi tarafından satılan tüm eğitim programları Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 14 maddesinin “ğ” bendinde sayılan Cayma Hakkının Kullanılamadığı Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallardan olduğu için ürün satın alınıp eğitim programına erişim sağlandıktan sonra hiçbir şekilde iade söz konusu olamaz.
Yardım lazım mı? Bize yazın